Automaty funkcji spaniania

Automat belgijski COS_P4

Stelaż meblowy stosowany jako funkcja spania okazjonalna

Do zastosowania dla dwóch szerokości siedziska; 140cm lub 160cm. Długość powierzchni spania, uzależniona od głębokości siedziska, lecz przy narożnikach czy sofach z kolekcji Loft wynosi ona 195cm. Stelaż wykonany na listwach sprężynujących, wytrzymały ( na nacisk statyczny ) dwóch listew wynosi ponad 200kg. Dodatkowo stosowana pianka HR o wysokości 6cm.

  • Cena: 700zł 

Automat DL – Mos R 5

Automat meblowy funkcji spania z pojemnikiem.

Automat stosowany jest zarówno w sofach, jak i w narożnikach. Aby rozłożyć i uzyskać powierzchnię spania o maksymalnej długości 200cm, szerokości 140cm, najpierw wysuwamy siedzisko, a następnie składamy oparcie. Uzyskamy w ten sposób jedną powierzchnię spania.

Automat Delfin – Fenix

To jeden z najczęściej stosowanych automatów do rozkładania sof czy narożników.

Aby wysunąć funkcję spania, spod siedziska wysuwamy wózek który jest na sylikonowych kółeczkach, następnie podciągamy jednym ruchem materac ku górze. W ten sposób uzyskamy pełną powierzchnie spania. Element funkcji spania wykonany na płycie oraz piance HR 6cm. Omawiana funkcja spania, jest jedną z najwygodniejszych. Maksymalna długość elementu funkcji spania to 200cm.

Multibox 50

Automat funkcji spania dla łóżek sypialnianych

Mechanizm do podnoszenia stelaża łóżka sypialnianego.  Mechanizm wykonany jest z masywnych elementów stalowych. Dzięki temu mechanizmowi będziesz mógł z łatwością otwierać oraz zamykać pojemnik na pościel. Dodatkowo stosowane podnośniki gazowe o mocy: 1000N, 385mm. Rama do samodzielnego złóżenia. Możliwość wykonania łóżka o wymiarach 140cm x 200cm, 160cm x 200cm, 180cm x 200cm.

Kamado Meble

W naszej manufakturze projektujemy i tworzymy meble z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, tak aby codzienny kontakt z nimi był niepowtarzalnym odczuciem.
Wiemy, że meble wypoczynkowe, to inwestycja na lata – dlatego w trakcie procesu projektowego naszych mebli skupiamy się na potrzebach ludzi którzy będą z nich korzystać tzn. na Twoich potrzebach.
Korzystamy tylko z najwyższej jakości materiałów, tak aby nasze meble były nie tylko niepowtarzalne, ale także trwałe na lata.