Narożniki — butelkowa zieleń  18 produktów

Filtry

Butelkowa zieleń nazywana jest najszlachetniejszym odcieniem tego koloru. Kojarzy się nie tylko z naturą, ale również z elegancją, sprawiając, że wnętrza charakteryzuje nietuzinkowy charakter. Narożniki w kolorze butelkowej zieleni mogą okazać się najpiękniejszą ozdobą salonów urządzonych w najróżniejszych stylach, takich jak industrialny, boho czy glamour. W każdym z nich królują inne elementy i dodatki, ale wszystkie z powodzeniem można łączyć właśnie z tym odcieniem.

Nie bez znaczenia jest również ich funkcjonalność. Meble tego rodzaju stanowią idealną strefę relaksu dla wszystkich domowników oraz ich gości. W ofercie Kamado Meble dostępne są narożniki o odcieniu butelkowej zieleni różnego rodzaju, a niektóre z nich są wyposażone w dodatkową pufę. Dzięki temu można wybrać model optymalny do danego pomieszczenia i nadać mu jeszcze więcej klimatu czy elegancji.

Kanapa narożnik (butelkowa zieleń) w salonie

Narożniki w kolorze butelkowej zieleni od kilku lat cieszą się rosnącą popularnością na rynku i nic nie wskazuje na to, aby szybko miało się to zmienić. Kanapa w tym szlachetnym odcieniu może okazać się interesującym przełamaniem kolorystyki salonów urządzonych w stylu loftowym. Dzieje się tak, ponieważ najczęściej królują w nich surowe kolory betonu, cegły, szkła czy metalu. W rezultacie stanie się meblem skupiającym szybko całą uwagę, a ogólna aranżacja nie będzie zbyt pstrokata.

Zupełnie odmiennych walorów estetycznych oczekuje się od salonów w stylu glamour. W tym wypadku narożnik o odcieniu butelkowej zieleni jest idealnym wyborem, ponieważ nabierze jeszcze więcej szlachetności w połączeniu ze złotymi świecznikami, żyrandolem z kryształami, lustrami i wieloma dodatkami typowymi właśnie dla tego stylu. Jeśli zaś chodzi o styl boho, to zieleń idealnie wpisuje się w kolorystykę nawiązującą nieco do świata natury.

Mały i duży narożnik w kolorze butelkowej zieleni

Firma Kamado Meble zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości mebli tapicerowanych na wymiar, dzięki czemu klienci mogą uniknąć długotrwałego poszukiwania optymalnych narożników w sklepach stacjonarnych i internetowych, a zamiast tego po prostu zaprojektować je z pomocą doświadczonych ekspertów. W ofercie znajdują się zarówno narożniki duże, jak i średniej wielkości czy małe.

Te pierwsze to dobry wybór w przypadku posiadaczy przestronnych salonów, zwłaszcza jeśli domowników jest więcej lub też często przyjmują oni gości. Z kolei małe narożniki sprawdzą się o wiele lepiej w niezbyt ustawnych salonach o małym metrażu, ponieważ nie będą zajmowały cennej przestrzeni. W rezultacie w salonach cechujących się najróżniejszymi parametrami można urządzić niezwykle stylową strefę relaksu, a umiejętnie dobrane dodatki, poduszki czy też oświetlenie sprawią, że wnętrze będzie przytulne i unikatowe.

Narożnik (kolor butelkowa zieleń) – rozkładany z funkcją spania

W niezwykle bogatej ofercie firmy Kamado Meble znajdują się narożniki w kolorze butelkowej zieleni, które są wyposażone w funkcję spania. Oznacza to, że znajduje się w nich pojemnik na pościel, a całość można rozłożyć, zamieniając kanapę w wygodne łóżko. To namacalny dowód na to, że można połączyć walory estetyczne salonowych mebli z funkcjonalnością. Tego rodzaju kanapy to bardzo dobra propozycja dla osób, które z różnych względów potrzebują w domu dodatkowego miejsca do spania. W wielu przypadkach kanapy z funkcją spania są jedynymi branymi pod uwagę. Jednym z przykładów są na przykład kawalerki, w których nie ma osobnej sypialni, a salon pełni wiele różnych funkcji. Dzięki temu narożnik w ciągu dnia będzie przytulną strefą relaksu, a w nocy wygodnym łóżkiem dla właściciela mieszkania.

Zgniła zieleń — narożnik welurowy czy pikowany?

Rodzaje obicia kanapy są równie ważne, jak ich wymiary czy kolor. Welurowe obicie jest o tyle atrakcyjnym wariantem, że materiał ten cechuje się bardzo dużą trwałością. W rezultacie nawet codzienna eksploatacja nie wpływa na jego wygląd, cieniowanie jest równomierne, a tkanina stosunkowo łatwa do czyszczenia. Ze względu na swoją trwałość i brak widocznego splotu welur jest dobrym wyborem dla posiadaczy kotów, które bezwiednie działają destrukcyjnie na wiele rodzajów tapicerki. Pikowane narożniki również cechują się bardzo dużą trwałością i często po latach wyglądają równie schludnie, jak w dniu zakupu.

Większe znaczenie mają tutaj walory estetyczne. Gładkie narożniki z weluru sprawdzą się o wiele lepiej w przypadku osób ceniących minimalizm i w pomieszczeniach aranżowanych w stylu industrialnym czy loftowym. Z kolei pikowane narożniki siłą rzeczy kojarzą się z elegancją, dlatego są naprawdę dobrym wyborem w przypadku aranżacji w stylu angielskim, glamour czy też vintage. Wybór narożnika jest kwestią indywidualną i powinien być dostosowany do własnych preferencji — zwłaszcza że zarówno narożniki welurowy, jak i pikowane mogą być estetycznymi i wysokojakościowymi produktami.