Żółte narożniki o musztardowym odcieniu to wbrew pozorom niezwykle uniwersalne meble, które sprawdzą się w salonach urządzonych w różnych stylach. Ten unikatowy kolor doskonale komponuje się nie tylko z pastelowymi kolorami, takimi jak róż czy mięta, ale i z ciemnymi odcieniami typowymi dla najbardziej nowoczesnych salonów.

Żółty narożnik z funkcją spania — stylowy akcent w Twoim salonie

Narożniki w kolorze żółtym będą pięknie wyglądały zarówno w klasycznych salonach, jak i w salonach w stylu loftowym czy industrialnym, gdzie będą stanowiły kolorystyczne przełamanie dla surowo urządzonej całości. Ponadto funkcja spania to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, u których często nocują goście, ponieważ narożnik na noc może stać się wygodnym łóżkiem. W przypadku salonów wielofunkcyjnych czy małych kawalerek, stylowy narożnik z funkcją spania często stanowi konieczność i jedno z najpraktyczniejszych rozwiązań.

Narożnik rozkładany w kolorze musztardowym — praktyczne i wygodne rozwiązanie

Narożnik w kolorze musztardowym to bardzo wdzięczny mebel, który ma szansę stać się jedną z największych ozdób współczesnego salonu. Świeży i ciepły kolor z łatwością można uwydatnić poprzez dobór odpowiednich dodatków, takich jak ozdobne poduszki, pufy czy inne meble — tak, aby całe pomieszczenie wyglądało jak najbardziej stylowo. Dodatkowo rozkładany narożnik zapewnia kolejne miejsce do spania zarówno dla domowników, jak i dla gości.

Dzięki temu przedłużające się spotkanie z przyjaciółmi może zakończyć się noclegiem bez poczucia dyskomfortu dla żadnej ze stron. Nowoczesne narożniki wyposażone są w spore pojemniki na pościel, a ich konstrukcja sprawia, że są wygodne zarówno jako salonowe kanapy, jak i jako łóżka. W przypadku małych mieszkań pojemnik na pościel może okazać się również dodatkowym schowkiem na przedmioty, z których na co dzień się nie korzysta. Wszystko wskazuje więc na to, że musztardowy rozkładany narożnik jest nie tylko estetyczny, ale i bardzo funkcjonalny.

Narożnik żółty (musztardowy) welurowy — luksusowy wygląd i komfort

Narożnik musztardowy z obiciem welurowym swój luksusowy wygląd zawdzięcza nie tylko unikatowej barwie, ale również charakterowi samej tkaniny. Welur jest miękki, a jego struktura siłą rzeczy kojarzy się z luksusem — ale nie z nadmiernym przepychem. Tego rodzaju narożniki idealnie wpisują się w styl glamour, który łączy luksusowe tkaniny z błyszczącymi dodatkami, bogatymi teksturami i wyrafinowanym wykończeniem.

Jednocześnie kanapa w takim stylu może być ciekawym przełamaniem surowych wnętrz, w których królują beton, szkło, szarości czy chłodne oświetlenie. Wówczas musztardowy kolor i welur nadadzą salonowi więcej przytulności i sprawią, że strefa relaksu będzie zdecydowanie nietuzinkowa. Musztardowy narożnik świetnie będzie się prezentował również w połączeniu z ciepłym oświetleniem, drewnem, różnego rodzaju dzianinami i roślinami doniczkowymi, a efekt finalny za każdym razem będzie nieco inny.

Żółte kanapy narożne (narożniki) – odżywczy akcent dla każdego wnętrza

Narożniki w kolorze żółtym i musztardowym mają tę zaletę, że ożywiają każde wnętrze pod względem kolorystycznym, ale jednocześnie nie są zbyt jaskrawe i rzucające się w oczy. Od kilku lat nie bez powodu cieszą się popularnością w salonach urządzanych w różnych stylach. Często komponują się z innymi ciepłymi i żywymi kolorami, ale jeszcze częściej stanowią kolorystyczne przełamanie ciemniejszej i stonowanej całości.

W rezultacie są uznawane za serce salonu i jego wielką ozdobę, a przy okazji sprawiają, że pomieszczenie zdaje się jeszcze bardziej przytulne. Ze względu na swój kolor sprawdzą się zarówno we wnętrzach dużych i przestronnych, jak i w salonach małych i nieustawnych, gdzie najczęściej rezygnuje się z ciemnych kolorów, aby optycznie nie pomniejszać wnętrza. Ich barwę można eksponować poprzez ustawienie ich na tle ciemniejszych ścian czy też dopasowanie do nich ciekawych dodatków w różnych odcieniach zieleni, szarości czy brązów.